| Dimensions | 5,8X4X3 CM |
| Width | 4 cm |
| Length | 5.8 cm |
| Height | 3 cm |
| Volume | 0.19 cdm3 |
| Gross Weight | 0.06 kg |
| Net Weight | 0.055 kg |
| Carton Height | 0.3 m |
| Carton Width | 0.19 m |
| Carton Length | 0.33 m |
| Carton Volume | 0.019 m3 |
| Carton Gross Weight | 6 kg |
| Carton Quantity | 100 |
| Brand | midocean |
| Main Material | ABS |
| Commodity Code | 8518 3000 |
| Country Of Origin | CN |
| EAN | 8719941064386 |
| Colour | black |
| PMS Colour | BLACK |
Contact us on WhatsApp: