| Article number | 42001055 Waterman duo pen gift box |
| Description | Duo pen gift box suitable for two different writing modes to provide a flexible fine writing experience. Choose for example between a ballpoint/rollerball, or ballpoint/fountain pen combination. The pens are not included and need to be purchased separately. |
| Brand | Waterman |
| Material | Cardboard |
| Colour | Dark blue |
| Height | 40 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Weight | 200 gram |
| Country Of Origin | PRC |
| Export carton | 40 pc |
| Export carton weight | 10 kg |
| Export carton (Length x Width x Height) | 46 cm x 36 cm x 45 cm |
| Statistical code | 4819600000000000000000 |
Contact us on WhatsApp: